Asteré Anais Cherche Midi - AST NT 046 01

Artikelcode AST NT 046 01
Bereken een indicatie van het aantal rollen:
Voor behang dat wordt verkocht per meter (lengte 1m, zie specificaties) kunt u deze calculator niet gebruiken. U kunt ons mailen om het aantal benodigde meters kosteloos te laten berekenen.

Of vul direct het aantal rollen of meters in:
€1.100,00
In winkelmandjeStaal aanvragen (€4,00)

Levertijd informatie

Behangadvies nodig?
Twijfelt u over het aantal rollen of meters behang dat u nodig heeft? Of heeft u een vraag over het behang? Wij geven u graag advies. Neem gerust contact op.
  • Beschrijving
  • Het artistieke behangmerk Asteré is ontstaan uit een samenwerking met hedendaagse kunstenaars en het iconische merk Élitis.

Specificaties

Lengte (m) 3 m
Breedte (cm) 400 cm
Patroonhoogte (cm)

Product details

Anais behang van Asteré. Dit behang is gemaakt met een aquareltechniek en een eerbetoon aan imitatiehout. Mooie noesten en nerven geven dit behang zijn natuurlijke uitstraling. Een prachtig luxe behang! Behang uit de collectie van Redfield & Dattner.

Collectie : Astere - Redfield en Dautner
Samenstelling: niet geweven
Patroonherhaling :
Wedstrijd : Rechte wedstrijd
Afmetingen: 3 m (paneelhoogte) x 400 cm (paneelbreedte 4 banen 100 cm)