Asteré Latitude 16°15 - AST NT 051 01

Artikelcode AST NT 051 01
Bereken een indicatie van het aantal rollen:
Voor behang dat wordt verkocht per meter (lengte 1m, zie specificaties) kunt u deze calculator niet gebruiken. U kunt ons mailen om het aantal benodigde meters kosteloos te laten berekenen.

Of vul direct het aantal rollen of meters in:
€2.035,00
In winkelmandjeStaal aanvragen (€4,00)

Levertijd informatie

Behangadvies nodig?
Twijfelt u over het aantal rollen of meters behang dat u nodig heeft? Of heeft u een vraag over het behang? Wij geven u graag advies. Neem gerust contact op.
  • Beschrijving
  • Het artistieke behangmerk Asteré is ontstaan uit een samenwerking met hedendaagse kunstenaars en het iconische merk Élitis.

Specificaties

Lengte (m) 3 m
Breedte (cm) 435 cm
Patroonhoogte (cm) 300 cm

Product details

Lattitude 16°15 behang van Asteré. Dit behang combineert inkt met aquarel en creëert een bijzondere sfeer met een tropisch dessin. Een prachtig luxe behang! Behang uit de Charlotte Morot collectie.

Collectie : Astere - Charlotte Moro
Samenstelling: niet geweven
Patroonherhaling : 300 cm (paneelhoogte)
Wedstrijd : Rechte wedstrijd
Afmetingen: 3 mx 435 cm (paneelbreedte 5 banen 87 cm)