Winkelwagen
artikelen
The Huntington - The Unfinished Works | Morris & Co Behang
The Huntington - The Unfinished Works | Morris & Co Behang
Ontdek de rijke historie van Morris & Co
De The Huntington - The Unfinished Works behangcollectie van Morris & Co brengt de rijke geschiedenis van William Morris en J.H. Dearle tot leven in een eigentijds interieur. Deze bijzondere collectie is gebaseerd op historische schetsen en onafgemaakte ontwerpen uit het archief van Morris & Co, die met veel zorg en oog voor detail zijn omgezet in verfijnde, hoogwaardige patronen.
Hoogwaardige productie in Engeland
Elk behang is geproduceerd in Engeland met moderne druktechnieken, waaronder digitale, rotatie- en oppervlakteprint, zodat de subtiliteit en kwaliteit van de originele ontwerpen behouden blijven. Het resultaat is exclusief Morris & Co behang dat de rijke erfgoedstijl van William Morris combineert met een eigentijdse uitstraling.
Geschikt voor diverse interieurstijlen
Dit behang past perfect in zowel klassieke interieurs, zoals historische woningen en monumentale panden, als in moderne en eigentijdse ruimtes. Dankzij de combinatie van florale motieven, decoratieve details en handgeschreven notities uit het archief, creëert de collectie een unieke mix van erfgoed, kunstzinnigheid en tijdloze elegantie.
Creëer een luxe en artistieke uitstraling
The Huntington - The Unfinished Works is ideaal voor wie een statement wil maken met behang, van accentmuur tot volledige wandbedekking. Het is perfect te combineren met andere Morris & Co designs voor een harmonieuze en verfijnde interieurstijl. Dit Morris & Co behang geeft elke ruimte een luxe, artistieke uitstraling en is een must-have voor liefhebbers van klassiek en eigentijds design.
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en de nieuwste collecties.